13P 5B Beautiful Villa With Pool And Jacuzzi

Belangrijkste voorzieningen

  • 293 m²
  • 5 slaapkamers
  • 2 badkamers

Locatie

    De 293 m² 13P 5B Beautiful Villa With Pool And Jacuzzi Heerhugowaard heeft een buitenzwembad, is geschikt voor maximaal 13 personen en ligt 2 km verwijderd van het Recreatiepark de Luwe Stek. Deze villa biedt een bubbelbad en bevindt zich op ongeveer 10 minuten rijden naar de Vlindertuin Vlindorado.

    Het centrum van Heerhugowaard ligt op 10 minuten lopen en sportgelegenheden zoals de Waardergolf liggen op een afstand van 4 km. De 5-slaapkamer 13P 5B Beautiful Villa With Pool And Jacuzzi is gesitueerd op een korte afstand van het Regthuis Oudkarspel, terwijl Zandhorst III busstation op 800 meter afstand is. Deze villa biedt gemakkelijke toegang tot natuurlijke wonderen zoals Kinderboerderij De Beestenboel (2,1 km) en het Geestmerambacht (4,1 km).

    Deze accommodatie beschikt over een badkamer met een apart toilet en een douche. Er zijn ook een droger en handdoeken voor het comfort van de gasten.

    13P 5B Beautiful Villa With Pool And Jacuzzi heeft een keuken, uitgerust met een waterkoker, een koelkast en keukengerei voor het bereiden van maaltijden. De Pauw biedt Chinese gerechten en ligt op circa 2 km afstand. Biljart kunnen in de omgeving worden geregeld.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 19:30
    Uitchecken: tot 10:00

    Kameropties bij 13P 5B Beautiful Villa With Pool And Jacuzzi Heerhugowaard

    Deze accommodatie beschikt over een badkamer met een apart toilet en een douche. Er zijn ook een droger en handdoeken voor het comfort van de gasten.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    13P 5B Beautiful Villa With Pool And Jacuzzi Heerhugowaard Keuken foto 13P 5B Beautiful Villa With Pool And Jacuzzi Heerhugowaard Kamer foto 13P 5B Beautiful Villa With Pool And Jacuzzi Heerhugowaard Bedden foto 13P 5B Beautiful Villa With Pool And Jacuzzi Heerhugowaard Kamer foto 13P 5B Beautiful Villa With Pool And Jacuzzi Heerhugowaard Kamer foto 13P 5B Beautiful Villa With Pool And Jacuzzi Heerhugowaard Keuken foto 13P 5B Beautiful Villa With Pool And Jacuzzi Heerhugowaard Buitenkant foto 13P 5B Beautiful Villa With Pool And Jacuzzi Heerhugowaard Voorzieningen foto 13P 5B Beautiful Villa With Pool And Jacuzzi Heerhugowaard Kamer foto 13P 5B Beautiful Villa With Pool And Jacuzzi Heerhugowaard Voorzieningen foto
    Villa

    Grootte: 293 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +

    Locatie bij 13P 5B Beautiful Villa With Pool And Jacuzzi Heerhugowaard

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van 13P 5B Beautiful Villa With Pool And Jacuzzi Heerhugowaard

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Nederland

    Veelgestelde vragen

    • Is er een keuken beschikbaar in 13P 5B Beautiful Villa With Pool And Jacuzzi?
      Ja, een complete keuken, samen met een waterkoker, een koelkast en keukengerei, is beschikbaar in 13P 5B Beautiful Villa With Pool And Jacuzzi.
    • Kan ik mijn huisdier meenemen naar 13P 5B Beautiful Villa With Pool And Jacuzzi?
      In 13P 5B Beautiful Villa With Pool And Jacuzzi kunnen gasten hun huisdieren meenemen.
    • Welke bekende bezienswaardigheden liggen er in de buurt van 13P 5B Beautiful Villa With Pool And Jacuzzi?
      Gasten van 13P 5B Beautiful Villa With Pool And Jacuzzi kunnen onder andere het Recreatiepark de Luwe Stek (2 km), de Vlindertuin Vlindorado 3) en het Regthuis Oudkarspel 2,1) verkennen.
    • Beschikt deze villa over spa?
      Degenen die in deze villa verblijven kunnen ontspannen dankzij een bubbelbad.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    13P 5B Beautiful Villa With Pool And Jacuzzi Heerhugowaard